Jak vybrat mikroskop

Nevíte, jak vybrat správný mikroskop pro Vaši potřebu? Připravili jsme pro Vás speciální stránky, na kterých najdete informace a rady vždy podle toho, v jakém oboru budete mikroskop používat.

Na webových stránkách www.skolni-mikroskopy.cz najdete užitečné rady, jak vybrat školní mikroskop, rozdělené podle toho, kdo s nimi ve škole bude pracovat.

jak vybrat mikroskop pro školáka?

jak vybrat mikroskop pro studenta?

jak vybrat mikroskop pro učitele?

Na speciálních stránkách www.digitalni-mikroskop.cz jsou pro Vás připravené podrobné informace jak vybrat digitální mikroskop do následujících oborů:

jak vybrat digitální mikroskop pro průmysl?

Pro náročné návštěvníky je zde i praktický průvodce "7 tipů, jak vybrat váš digitální mikroskop, abyste svého rozhodnutí nemuseli později litovat!"

praktický průvodce - jak vybrat digitální mikroskop?

Webové stránky www.prumyslovy-mikroskop.cz jsme vytvořili s ohledem na potřeby speciálně v odvětví průmyslu, kontrolu kvality a další technické obory. Ve speciálních kategoriích najdete informace o mikroskopech členěné takto:

jak vybrat mikroskop pro měření?

jak vybrat průmyslový mikroskop pro různé aplikace?

Věříme, že na speciálních webových stránkách najdete všechny potřebné informace. Pokud Vám stále ještě není něco jasné, napiště nám na mikroskopy@arsenal.cz nebo zavolejte na 261 222 561 nebo využijte Bleskovou poptávku mikroskopů a my Vám velmi rádi poradíme a budeme nápomocni při výběru toho pravého mikroskopu pro Vás.

Napište nám!

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Reference našich zákazníků naleznete v sekci "O nás" ZDE...

Blesková poptávka mikroskopů Arsenal

Servis mikroskopů - objednávka

obrázky z mikroskopu

Fotky z mikroskopu

fotky z mikroskopu

Kontakt

ARSENAL s. r. o. Tel.: +420 720 518 657
(Po - Pá - 9:00 - 16:00)
mikroskopy@arsenal.cz Korespondenční adresa:
Na Strži 1194/59
140 00 Praha 4